Grirese Ushqimesh 6 ne 1

Detajet e produktit

Grirese dhe prerese ushqimesh 6 ne 1, Paisja me praktike qe do ju lehtesoje jeten ne kuzhine, Me ane te saj ju mund te prisni dhe grini frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 5 aksesore te ndryshem me madhesi te ndryshme per te zgjedhur vete formen e prerjes qe deshironi, Ne paketim vjen se bashku edhe me nje qeruese kuzhine dhurate, E lehte edhe ne pastrim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.