Organizues per te brendshmet

Detajet e produktit

Nese gjithmone vuani per ti gjetur dhe ju humbin ne dollap,kemi zgjidhje per ju. Organizues mjaft efektiv per te brendshmet tuaja, si : sytjena,mbathjet,corape,kanatjere etj. 2 ane me xhepa,njera me 6 xhepa te medhenj dhe tjetra 18 xhepa me te vegjel. Xhepa rrjete qe lejojne ajrosjene tyre. E pershtatshme dhe per akesore te tjere. Varet lehtesisht ne dollap dhe rrotullohet 360 grade. Ne ngjyrat : bezhe,kafe e erret,bojqielli,jeshile dhe roze.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.