Mbajtese Enesh Kuzhine

Detajet e produktit

Mbajtese enesh kuzhine, Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni vend ne kuzhine, Me hapsire te mjaftueshme per pjatat, gotat, luge, thika dhe pirunj,Dizanj praktik te palosshem cka e ben te mos ze vend kur nuk e perdorni, Nje aksesor i nevojshem per cdo shtepi!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.