Set Kuzhine

Detajet e produktit

Nje set fantastik kuzhine, Permban 5 tasa qelqi me kapake perkates, ideale per perdorim te shumellojshem + set lugesh druri me mbajtesen e tyre qe do ju ndihmojne kaq shume ne gatimet tuaja. Tasat vijne ne 5 dimensione te ndryshme perkatesisht: 9, 10.5, 13, 14 dhe 17 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.