Dollap Rrobash

Detajet e produktit

Dollap Rrobash Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me varese per te varur rrobat dhe per te mbajtur gjithcka tjeter si: peshqir, jasteke, batanije, canta, loder e shume te tjera, Pamje e thjeshtë por elegante, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 150 x 45 x 170 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.