Sistemuese Kepucesh

Detajet e produktit

Sistemuese kepucesh me 10 kate, Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire, cdo kat ze deri ne 3 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 30 pale kepuce, Dizanj portable te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Me tuba metalik dhe strukture anesore plastike, Dimensione: 130 x 16 x 50 cm. Perfekte per ju qe keni hapsiren e kufizuar!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.