Baze Mbeshtetese 3 ne 1

Detajet e produktit

Baze Mbeshtetese 3 ne 1 per perdorim multifunksional ne kuzhinen tuaj, Sherben si nje baze per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter, per pergatitjen e sallates apo edhe larjen dhe kullimin e frutave dhe perimeve, Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin qe perthyhet dhe ndryshon formen lehtesisht, Pastrohet lehtesisht, Me permasa: 27 x 43 cm, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.