Organizues Per Aksesore

Detajet e produktit

Nje mbajtese ideale per te organizuar hapësirën ??në kuzhinën apo tualetin tuaj, Perfekte per sistemimin e aksesoreve te ndryshme per perdorim te perditshem, Bërë nga material plastikë me cilësi të lartë që është e lehtë për t'u mbajtur dhe pastruar. Dizanj i bukur qe pershtatet lehte me cdo ambient, Dimensionet rreth: 21 x 11.5 x 13.5 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.