Set Tualeti

Detajet e produktit

Set tualeti kaq i nevojshem per ti dhene me shume elegance dhe hijeshi tualetit tuaj, me 3 aksesore te ndryshem: mbajtese sapuni, mbajtese sapuni te lengshem dhe mbajtese per furcat e dhembeve, Material qelqi te cilesise se larte me dizanj teper fin qe do i japin ambientit tuaj nje pamje te vecante!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.