Set Filxhane Caji

Detajet e produktit

Set filxhane caji i cili perfshin 6 cope, me pjata perkatese ne forme rrethore, material qelqi rezistent ndaj nxehtesise Me nje dizenjo kaq te vecante dhe fine Ideal per te shijuar cajin tuaj te preferuar ne menyren me elegante


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.