Set Filxhane Kafeje

Detajet e produktit

Nje set kaq i vecante filxhane kafeje, 6 cope, me pjata ne forme rrethore prej porcelani ngjyre te bardhe Me dizenjo teper dekorative me zemra dhe shkrim "Coffee" Vijne ne nje paketim mjaft elegant Ne ngjyre portokalli, te kalter dhe te verdhe


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.