Dyshek Me Ajer

Detajet e produktit

Dyshek me ajer, me shume i rehatshëm; Bere nga material najloni i cilesise se larte Përparësia më e madhe e këtij produkti është dizajni portativ pasi ju mund ta merrni atë kudo me vete në çdo kohë pa marrë parasysh udhëtimin, shtëpinë ose kohën e lirë të përshtatshme. Fryhet dhe shfryhet shume lehte. Ngjyre pink Permasat: 180 x 80 x 55 cm Ideal per pushimet tuaja


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.