;

Boks Me Bluetooth Mini

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth mini Modeli: WS-887, vjen me nje dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj. Suporton: Bluetooth V4.0, radio FM, karten TF/SD, fole USB të stilolapsit, modalitetin e hyrjes AUX, gjithashtu nuk e humbet lidhjen me pajisjen gjate kryerjes se telefonatave. Fuqia e daljes: 5WKoha e karikimit: 2 ore Koha e perdorimit: rreth 10 ore Kapaciteti i baterise: 820mAh
Sasia
Raporto

Kodi: #96346

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth mini Modeli: WS-887, vjen me nje dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj. Suporton: Bluetooth V4.0, radio FM, karten TF/SD, fole USB të stilolapsit, modalitetin e hyrjes AUX, gjithashtu nuk e humbet lidhjen me pajisjen gjate kryerjes se telefonatave. Fuqia e daljes: 5WKoha e karikimit: 2 ore Koha e perdorimit: rreth 10 ore Kapaciteti i baterise: 820mAh

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.