;

Raft Portativ

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft portativ, kaq elegant ne ngjyre te bardhe perfekt per organizimin e eneve te kuzhines, librave, kepuceve apo aksesoreve te tjere.Vjen me dy doreza ne anesore te cilat e bejne teper te lehte transportimin e tij.Ka nje strukture teper te qendrueshme prej materiali plastik dhe tuba inoksi qe montohen teper lehtesisht.Ne paketim vijne 3 rafte, te cilet mund ti mbani te montuar ose jo sipas nevojes.Permasat: 44 x 22.5 x 23.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft portativ, kaq elegant ne ngjyre te bardhe perfekt per organizimin e eneve te kuzhines, librave, kepuceve apo aksesoreve te tjere.Vjen me dy doreza ne anesore te cilat e bejne teper te lehte transportimin e tij.Ka nje strukture teper te qendrueshme prej materiali plastik dhe tuba inoksi qe montohen teper lehtesisht.Ne paketim vijne 3 rafte, te cilet mund ti mbani te montuar ose jo sipas nevojes.Permasat: 44 x 22.5 x 23.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.