;

Set Doktori Per Femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set doktori per femije, kaq e bukur vjen ne format valixheje te vogel me mjetet kryesore te doktorit si çekiç, stetoskop, gershere, termometer, syze etj.Perfekte per te argetuar, stimuluar imagjinaten, kreativitetin e femijes tuaj, zhvillimin e aftesive motorike dhe aftesite e tij te bashkepunimit.Per femije te moshes 3 vjec+
Sasia
Raporto

Kodi: #95337

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Set doktori per femije, kaq e bukur vjen ne format valixheje te vogel me mjetet kryesore te doktorit si çekiç, stetoskop, gershere, termometer, syze etj.Perfekte per te argetuar, stimuluar imagjinaten, kreativitetin e femijes tuaj, zhvillimin e aftesive motorike dhe aftesite e tij te bashkepunimit.Per femije te moshes 3 vjec+

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.