;

Hekur Rrobash Lexical

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1015, dizenjuar per hekurosje perfekte te rrobave ne menyre vertikale, me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali duke larguar edhe rrudhat me te veshtira.Vjen me 5 funksione: funksionin e vetëpastrimit, rregullimit te avullit, te temperaturës dhe funksionin e avullit te goditjes. Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 380 ml Furnizimi me energji elektrike: nga një rrjet 220 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1015, dizenjuar per hekurosje perfekte te rrobave ne menyre vertikale, me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali duke larguar edhe rrudhat me te veshtira.Vjen me 5 funksione: funksionin e vetëpastrimit, rregullimit te avullit, te temperaturës dhe funksionin e avullit te goditjes. Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 380 ml Furnizimi me energji elektrike: nga një rrjet 220 W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.