;

Tiranozaur Per Femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Tiranozaur per femije me drita, kaq i vecante perfekt per te argetuar femijen tuaj, per te nxitur imagjinaten dhe per te shtuar kuriozitetin.Vjen me disa funksione, vrapon, ulerin, nxjerr uje dhe flak nga goja.Funksionon me tre bateri te tipit AA.Dhurata ideale qe mund ti beni femijes tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #95239

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Tiranozaur per femije me drita, kaq i vecante perfekt per te argetuar femijen tuaj, per te nxitur imagjinaten dhe per te shtuar kuriozitetin.Vjen me disa funksione, vrapon, ulerin, nxjerr uje dhe flak nga goja.Funksionon me tre bateri te tipit AA.Dhurata ideale qe mund ti beni femijes tuaj!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.