;

Karrige Ushqimi Per Femije

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kids Store Gjendja: Ne Stok

  • Karrige ushqimi per femije 2 ne 1, ideale per te mbajtur te sigurt te vegjlit tuaj nderkohe qe i ushqeni, vjen e pajisur me tabaka ne pjesen e perparme te cilen mund ta hiqni sipas deshires duke e shendrruar ne nje karrige lekundese dhe relaksuese per femijen.E pajisur me nje rrip sigurie me tre pika per te pasur siguri shtese per femijen tuaj.Promovon rehati dhe siguri, dridhje qetësuese dhe lëvizje të buta lëkundëse për të qetësuar foshnjën.Inkurajon zhvillimin e aftësive motorike.Ndërsa foshnja arrin dhe kap lodrat, përmirëson koordinimin e syve dhe aftësitë motorike.Pastrohet teper lehte.Pesha maksimale e fëmijës: 18 kg Te pershtatshme per moshen 0-36 muajsh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrige ushqimi per femije 2 ne 1, ideale per te mbajtur te sigurt te vegjlit tuaj nderkohe qe i ushqeni, vjen e pajisur me tabaka ne pjesen e perparme te cilen mund ta hiqni sipas deshires duke e shendrruar ne nje karrige lekundese dhe relaksuese per femijen.E pajisur me nje rrip sigurie me tre pika per te pasur siguri shtese per femijen tuaj.Promovon rehati dhe siguri, dridhje qetësuese dhe lëvizje të buta lëkundëse për të qetësuar foshnjën.Inkurajon zhvillimin e aftësive motorike.Ndërsa foshnja arrin dhe kap lodrat, përmirëson koordinimin e syve dhe aftësitë motorike.Pastrohet teper lehte.Pesha maksimale e fëmijës: 18 kg Te pershtatshme per moshen 0-36 muajsh.

Kids Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.