;

Mikrofon Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mikrofon me Bluetooth Modeli: Q12, Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje.Vjen me butona rregullimi profesional, bass, volumi etj. Dizajn teper elegant dhe komfort per doren tuaj me drita Led te cilat krijojne nje atmosfere teper te vecante.Lidhje Bluetooth e qendrueshme deri ne 10 metra distance me pajisje te ndryshme si ipad, desktop, smartphone etj.Frekuenca: 100HZ-20KHZ Koha e punes: 6-8H Koha e karikimit: 2H Kapaciteti i baterisë: 1200mAh I disponueshem ne ngjyre roze, te zeze dhe blu.
Sasia
Raporto

Kodi: #94962

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mikrofon me Bluetooth Modeli: Q12, Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje.Vjen me butona rregullimi profesional, bass, volumi etj. Dizajn teper elegant dhe komfort per doren tuaj me drita Led te cilat krijojne nje atmosfere teper te vecante.Lidhje Bluetooth e qendrueshme deri ne 10 metra distance me pajisje te ndryshme si ipad, desktop, smartphone etj.Frekuenca: 100HZ-20KHZ Koha e punes: 6-8H Koha e karikimit: 2H Kapaciteti i baterisë: 1200mAh I disponueshem ne ngjyre roze, te zeze dhe blu.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.