;

Masazhues Per Kembet

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues per kembet EMS Foot Massager, vjen me nje dizajn unik dhe funksion multifunksional perfekt per masazhimin e kembeve, terapi, stimulimin e pikes se akupunktures, lehtesimin e dhimbjeve, reduktimin e lodhjes etj.Nepermjet pulsit termik me frekuence te ulet (EPS/EMS) teknologjia e përcjelljes (nxehtesia) i stimulon muskujt e kembeve tuaja, promovon qarkullimin e gjakut dhe ne kete menyre i relakson ato.Perbehet nga nje tapet i bute dhe i rehatshem.Lidhet teper lehtesisht me sistemin e operimit te pulseve. Permasat: 32 x 17 x 3cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues per kembet EMS Foot Massager, vjen me nje dizajn unik dhe funksion multifunksional perfekt per masazhimin e kembeve, terapi, stimulimin e pikes se akupunktures, lehtesimin e dhimbjeve, reduktimin e lodhjes etj.Nepermjet pulsit termik me frekuence te ulet (EPS/EMS) teknologjia e përcjelljes (nxehtesia) i stimulon muskujt e kembeve tuaja, promovon qarkullimin e gjakut dhe ne kete menyre i relakson ato.Perbehet nga nje tapet i bute dhe i rehatshem.Lidhet teper lehtesisht me sistemin e operimit te pulseve. Permasat: 32 x 17 x 3cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.