;

Pajisje Per Yoga

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pajisje per yoga, perfekte per korrigjimin e qendrimit tuaj.Perbehet prej materiali NBR + PP dhe tub çeliku inox.Pervecse permireson qendrimin tuaj gjithashtu ndihmon dhe ne clirimin me problemet e qafes e te shpines.E pershtatshme per te rritur dhe femije.Permasat: 50 x 8 x 6.2 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pajisje per yoga, perfekte per korrigjimin e qendrimit tuaj.Perbehet prej materiali NBR + PP dhe tub çeliku inox.Pervecse permireson qendrimin tuaj gjithashtu ndihmon dhe ne clirimin me problemet e qafes e te shpines.E pershtatshme per te rritur dhe femije.Permasat: 50 x 8 x 6.2 cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.