;

Shishe Termus

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shishe termus, teper elegante dhe moderne, perfekte per mbajtjen e fresket apo te ngrohte te ujit dhe lengjeve tuaja te preferuara per 8 deri ne 10 ore ne varesi te nxehtesise se lengut te hedhur. Material celiku inoks i nje cilesie te larte pa BPA dhe toksina , i pajisur me nje kapak hermetik.Praktik per tu marr kudo me vete. I disponueshem ne ngjyrat si ne foto.Kapaciteti: 500ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shishe termus, teper elegante dhe moderne, perfekte per mbajtjen e fresket apo te ngrohte te ujit dhe lengjeve tuaja te preferuara per 8 deri ne 10 ore ne varesi te nxehtesise se lengut te hedhur. Material celiku inoks i nje cilesie te larte pa BPA dhe toksina , i pajisur me nje kapak hermetik.Praktik per tu marr kudo me vete. I disponueshem ne ngjyrat si ne foto.Kapaciteti: 500ml

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.