;

Tharese Flokesh Saeday

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Tharese flokesh Saeday Modeli: SD-3667A, vjen me nje mbajtese muri kaq te vecante me dizajn moden qe pershtatet me cdo ambient dhe gjen perdorim kudo ne shtepi apo hotele te ndryshme etj.I than floket dhe kujdeset per to fale duke i bere te bute si mendafshi dhe ju jep shkelqim fale joneve negative qe i mbron nga nxehtesia.Gjithashtu mund te karikoje cdo pajisje elektrike e cila ka fishe USB nepermjet dy portave te karikimit USB.Fuqia: 1600W Gjatesia e kabllit: 1.6m Permasat:24 x 17.5 x 16cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese flokesh Saeday Modeli: SD-3667A, vjen me nje mbajtese muri kaq te vecante me dizajn moden qe pershtatet me cdo ambient dhe gjen perdorim kudo ne shtepi apo hotele te ndryshme etj.I than floket dhe kujdeset per to fale duke i bere te bute si mendafshi dhe ju jep shkelqim fale joneve negative qe i mbron nga nxehtesia.Gjithashtu mund te karikoje cdo pajisje elektrike e cila ka fishe USB nepermjet dy portave te karikimit USB.Fuqia: 1600W Gjatesia e kabllit: 1.6m Permasat:24 x 17.5 x 16cm

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.