;

Boks Me Bluetooth RX-8135A

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks Me Bluetooth Modeli: RX-8135A, Ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj pasi vjen i pajisur me mikrofon dhe drite Led i cili i jep atmosfere ambientit tuaj.Suporton USB, karte memorie dhe fish Aux. Mund te lidhet gjithashtu me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX. Me bateri te integruar. Funksionon 8 ore per nje karikim te plote. Fuqia: 1200W
Sasia
Raporto

Kodi: #94470

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks Me Bluetooth Modeli: RX-8135A, Ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj pasi vjen i pajisur me mikrofon dhe drite Led i cili i jep atmosfere ambientit tuaj.Suporton USB, karte memorie dhe fish Aux. Mund te lidhet gjithashtu me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX. Me bateri te integruar. Funksionon 8 ore per nje karikim te plote. Fuqia: 1200W

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.