;

Boks me Bluetooth RX-12BT

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth RX-12BT, vjen me dizajn sportiv teper te vecante me vend te vecante per te mbajtur celularin tuaj nderkohe qe degjoni muzike. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Suporton: Bluetooth 4.2, USB, AUX, FM Radio, karten TF. Bateri litiumi 18650 1200mAh, Panel Solar dhe drite Led.Tensioni: 110~220V Fuqia: 6W Permasat: 12.5 x 13.3 x 15.8cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94140

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth RX-12BT, vjen me dizajn sportiv teper te vecante me vend te vecante per te mbajtur celularin tuaj nderkohe qe degjoni muzike. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Suporton: Bluetooth 4.2, USB, AUX, FM Radio, karten TF. Bateri litiumi 18650 1200mAh, Panel Solar dhe drite Led.Tensioni: 110~220V Fuqia: 6W Permasat: 12.5 x 13.3 x 15.8cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.