;

Boks Me Bluetooth RX-BT28S

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks Me Bluetooth RX-BT28S, vjen me nje dizajn te vecante dhe elegant me mbajtese per aparatin tuaj celular nderkohe qe e lidhni me te dhe shijoni muziken tuaj te preferuar. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Suporton: USB, AUX, FM Radio, karten TF dhe BT & 2.4G Audio.Bateri litiumi 18650, Panel Solar dhe drite Led.
Sasia
Raporto

Kodi: #94139

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks Me Bluetooth RX-BT28S, vjen me nje dizajn te vecante dhe elegant me mbajtese per aparatin tuaj celular nderkohe qe e lidhni me te dhe shijoni muziken tuaj te preferuar. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Suporton: USB, AUX, FM Radio, karten TF dhe BT & 2.4G Audio.Bateri litiumi 18650, Panel Solar dhe drite Led.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.