;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor Modeli: LF-1758 12 COB, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. E papershkueshme nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per tu instaluar. Pajisur me sensor qe ndjen levizjet nga nje distance 3-7metra. Siguron ndricim brenda nje rrezeje prej 20 metrash Bateria 2400mAh Diametri 46 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94121

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor Modeli: LF-1758 12 COB, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. E papershkueshme nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per tu instaluar. Pajisur me sensor qe ndjen levizjet nga nje distance 3-7metra. Siguron ndricim brenda nje rrezeje prej 20 metrash Bateria 2400mAh Diametri 46 cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.