;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi.Perfekte per te ndricuar ambientet tuaja te jashtme si kopshtet, oborrin, garazhet etj.Fale panelit diellor konverton energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Paisur me sensor qe ndjen levizjet. Kendi i ndricimit: 120 °. I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per t'u instaluar.Fuqia: 200W
Sasia
Raporto

Kodi: #94119

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi.Perfekte per te ndricuar ambientet tuaja te jashtme si kopshtet, oborrin, garazhet etj.Fale panelit diellor konverton energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Paisur me sensor qe ndjen levizjet. Kendi i ndricimit: 120 °. I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per t'u instaluar.Fuqia: 200W

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.