;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks Me Bluetooth Earldom Modeli: A16, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj.Vjen i pajisur me drite te integruar dhe sherben si elektrik dore.I papershkrueshem nga uji dhe i pajisur me mikrofon te integruar. Suporton: Bluetooth V5.0, AUX, TF, Micro SD, USB. Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Koha e punes: 5-6ore Permasat: 12.7 cm x 8.2 cm x 7.8 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93440

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks Me Bluetooth Earldom Modeli: A16, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj.Vjen i pajisur me drite te integruar dhe sherben si elektrik dore.I papershkrueshem nga uji dhe i pajisur me mikrofon te integruar. Suporton: Bluetooth V5.0, AUX, TF, Micro SD, USB. Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Koha e punes: 5-6ore Permasat: 12.7 cm x 8.2 cm x 7.8 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.