;

Qenush Pellushi

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Qenush kaq te bukur prej pellushi, te bute dhe argetues per femijen tuaj.Japin pershtypjen e nje qenushi te vertete. Funksionojne me bateri.Te disponueshem ne ngjyrat dhe modelet si ne foto.Zgjidhni modelin e preferuar te femijes tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Qenush kaq te bukur prej pellushi, te bute dhe argetues per femijen tuaj.Japin pershtypjen e nje qenushi te vertete. Funksionojne me bateri.Te disponueshem ne ngjyrat dhe modelet si ne foto.Zgjidhni modelin e preferuar te femijes tuaj!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.