;

Dron Fluturues GD-89 Pro

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Dron fluturues GD-89 Pro, me Wifi dhe kamera HD per te kapur kujtimet tuaja me te bukura dhe per ti bere ato te paharrueshme.Vjen me nje dizajn teper praktik e te palosshem te cilin mund ta merrni kudo dhe kurdo me vete. Me kamer me ekran te gjere per imazhe dhe video me definicion te larte 4K/1080P Mundeson fluturim te qendrueshem, i pajsur me nje celes per kthimin e funksionit qe lehteson rrugen e kthimit.Me 3 nivele shpejtesie, i pajisur me drite Led dhe gjithashtu ka funksion kthimi lart / poshte, perpara / prapa, majtas / djathtas dhe fluturim anash. Bateri Lipo 3,7 V 1200 mAh Koha e karikimit: 60minMe telekomande me ane te se ciles mund ta kontrolloni ne distance, funksionon me tre bateri te tipit AA x 3 1.5V Dimesionet: 28 x 20 x 5cm E pershtatshme per moshat mbi 14 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #93210

Kategori:Elektronika, Argetim, Drona

Kontakt

Shperndaje

Dron fluturues GD-89 Pro, me Wifi dhe kamera HD per te kapur kujtimet tuaja me te bukura dhe per ti bere ato te paharrueshme.Vjen me nje dizajn teper praktik e te palosshem te cilin mund ta merrni kudo dhe kurdo me vete. Me kamer me ekran te gjere per imazhe dhe video me definicion te larte 4K/1080P Mundeson fluturim te qendrueshem, i pajsur me nje celes per kthimin e funksionit qe lehteson rrugen e kthimit.Me 3 nivele shpejtesie, i pajisur me drite Led dhe gjithashtu ka funksion kthimi lart / poshte, perpara / prapa, majtas / djathtas dhe fluturim anash. Bateri Lipo 3,7 V 1200 mAh Koha e karikimit: 60minMe telekomande me ane te se ciles mund ta kontrolloni ne distance, funksionon me tre bateri te tipit AA x 3 1.5V Dimesionet: 28 x 20 x 5cm E pershtatshme per moshat mbi 14 vjec

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.