;

Sistem Alarmi Tuya

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Sistem alarmi Tuya, per shtepi inteligjente.Vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe me ekran TFT 2,4 inch.Funksionon nepermjet WIFI & GSM dhe eshte teper i lehte per t'u instaluar.Mund ta kontrolloni nepermjet telefonit tuaj celulare ne cdo kohe, nga telekomanda apo tastiera e panelit.Mundeson regjistrim zanor deri ne 10 sekonda.Mbeshtet 6 numra telefoni dhe 3 numra SMS. Permasat e panelit: 1.3 x 13.5 x 19cm Sistemi qe ju nevojitet per te patur ne kontroll ne cdo moment sigurine e shtepise tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #93158

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Sistem alarmi Tuya, per shtepi inteligjente.Vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe me ekran TFT 2,4 inch.Funksionon nepermjet WIFI & GSM dhe eshte teper i lehte per t'u instaluar.Mund ta kontrolloni nepermjet telefonit tuaj celulare ne cdo kohe, nga telekomanda apo tastiera e panelit.Mundeson regjistrim zanor deri ne 10 sekonda.Mbeshtet 6 numra telefoni dhe 3 numra SMS. Permasat e panelit: 1.3 x 13.5 x 19cm Sistemi qe ju nevojitet per te patur ne kontroll ne cdo moment sigurine e shtepise tuaj!

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.