;

Pistolete Me Ajer Te Ngrohte

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Pistolete me ajer te ngrohte, pajisja perfekte qe ju nevojitet gjate riparimit te pajisjeve tuaja tekonologjike.Gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme. Ekran LCD Tensioni : 110 V / 220 V Fuqia: 1800W Dimensionet : 27x 24.5 x 8 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93107

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pistolete me ajer te ngrohte, pajisja perfekte qe ju nevojitet gjate riparimit te pajisjeve tuaja tekonologjike.Gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme. Ekran LCD Tensioni : 110 V / 220 V Fuqia: 1800W Dimensionet : 27x 24.5 x 8 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.