;

Kacavide 3D

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kacavide Iflying Screwdriver 3D, prej materiali celiku teper cilesore dhe rezistente. Maje rrotulluese kryq, magnetike 360°, per te mbajtur vida. Perfekte per riparimin e smartphoneve te ndryshem Apple, çmontimin e telefonave celulare, tableteve, laptopeve, etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #93102

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kacavide Iflying Screwdriver 3D, prej materiali celiku teper cilesore dhe rezistente. Maje rrotulluese kryq, magnetike 360°, per te mbajtur vida. Perfekte per riparimin e smartphoneve te ndryshem Apple, çmontimin e telefonave celulare, tableteve, laptopeve, etj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.