;

Spray Ftohes Per Riparime

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Spray ftohes per riparime pajisjesh teknologjike, gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme dhe jo vetem pasi parandalon demtimin e pajisjeve tuaja nga temperatura e larte.Temperatura ne siperfaqen e materialit bie ne -50°C menjehere pas aplikimit. I sigurt dhe miqesor ndaj mjedisit Kapaciteti: 400ml
Sasia
Raporto

Kodi: #93100

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Spray ftohes per riparime pajisjesh teknologjike, gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme dhe jo vetem pasi parandalon demtimin e pajisjeve tuaja nga temperatura e larte.Temperatura ne siperfaqen e materialit bie ne -50°C menjehere pas aplikimit. I sigurt dhe miqesor ndaj mjedisit Kapaciteti: 400ml

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.