;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth, Modeli: TG-511, Boksi perfekt per udhetimet tuaja, vjen me dizajn sportiv teper te vecante. Suporton: Bluetooth version 4.2, 3.5mm Audio Line Input Playback (AUX), Hands-free Calling, Reading TF Card, Reading U Disk, FM Radio Fuqia: 5 W Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Ndjeshmeria: 95dB Kapaciteti i baterise prej litiumi: 300mAh Permasat: 65 x 65 x 80mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92670

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth, Modeli: TG-511, Boksi perfekt per udhetimet tuaja, vjen me dizajn sportiv teper te vecante. Suporton: Bluetooth version 4.2, 3.5mm Audio Line Input Playback (AUX), Hands-free Calling, Reading TF Card, Reading U Disk, FM Radio Fuqia: 5 W Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Ndjeshmeria: 95dB Kapaciteti i baterise prej litiumi: 300mAh Permasat: 65 x 65 x 80mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.