;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth, Modeli: TG-642, dizajn sportiv perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj.Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Lidhje Bluetooth 5.0 Suporton: USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Fuqia: 20 W Bateria: 2400 mah Ndjeshmeria: 95db Tensioni i integruar: 3.7V Frekuenca: 120Hz-20KHz Permasat: 223 x 96 x 105mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92663

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth, Modeli: TG-642, dizajn sportiv perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj.Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Lidhje Bluetooth 5.0 Suporton: USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Lidhje wireless deri ne 10 metra. Fuqia: 20 W Bateria: 2400 mah Ndjeshmeria: 95db Tensioni i integruar: 3.7V Frekuenca: 120Hz-20KHz Permasat: 223 x 96 x 105mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.