;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG-603, dizajn portativ sportiv te cilin mund ta merrni kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Vjen i pajisur me drite ne pjesen e poshtme te tij e cila mund te sherbeje si drite nate nderkohe qe levizni ne erresire me biciklete etj. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Lidhje me Bluetooth 4.2 Ndjeshmeria: 920db Kapaciteti i baterise: 1200mAh Fuqia: 3W x 2 Koha e karikimit: 2 ore Koha e punes: 8 ore Permasat:
Sasia
Raporto

Kodi: #92662

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG-603, dizajn portativ sportiv te cilin mund ta merrni kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Vjen i pajisur me drite ne pjesen e poshtme te tij e cila mund te sherbeje si drite nate nderkohe qe levizni ne erresire me biciklete etj. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Suporton: USB, Aux, FM Radio dhe karten TF. Lidhje me Bluetooth 4.2 Ndjeshmeria: 920db Kapaciteti i baterise: 1200mAh Fuqia: 3W x 2 Koha e karikimit: 2 ore Koha e punes: 8 ore Permasat:

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.