;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth Modeli: TG-617, Perfekte per festat me miqte dhe te afermit tuaj, vjen me nje dizajn teper elegant dhe sportiv. Perfekt per tu marr kudo me vete dhe rezistent ndaj ujit. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Mbeshtet karten Micro SD, USB, audio ne format MP3. Ndjeshmeria: 95db Bateria: 3.7V rreth 1200mAh Frekuenca: 50HZ-20KHZ Fuqia e altoparlanteve: 4O /5W Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e punes: 3 ore Permasat: 69mm x 69mm x 165mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92652

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth Modeli: TG-617, Perfekte per festat me miqte dhe te afermit tuaj, vjen me nje dizajn teper elegant dhe sportiv. Perfekt per tu marr kudo me vete dhe rezistent ndaj ujit. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Mbeshtet karten Micro SD, USB, audio ne format MP3. Ndjeshmeria: 95db Bateria: 3.7V rreth 1200mAh Frekuenca: 50HZ-20KHZ Fuqia e altoparlanteve: 4O /5W Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e punes: 3 ore Permasat: 69mm x 69mm x 165mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.