;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG-287, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete. Perfekte per festat me miqte dhe te afermit tuaj. Kapaciteti i baterise: 1800 mAh Suporton: Bluetooth 5.0 / RADIO / AUX / KARTE TF / USB Lidhje wireless deri ne 10 metra. Frekuenca: 100Hz-20kHz Koha e perdorimit: 6 ore Fuqia: 20 W Permasat: 29.2 ?13.2 ? 13.9 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92651

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG-287, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete. Perfekte per festat me miqte dhe te afermit tuaj. Kapaciteti i baterise: 1800 mAh Suporton: Bluetooth 5.0 / RADIO / AUX / KARTE TF / USB Lidhje wireless deri ne 10 metra. Frekuenca: 100Hz-20kHz Koha e perdorimit: 6 ore Fuqia: 20 W Permasat: 29.2 ?13.2 ? 13.9 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.