;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG-176, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit. Kapaciteti i baterise: 1200mAH Suporton: Bluetooth 5.0 / RADIO / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB Lidhje wireless deri ne 10 metra. I pajisur me panel diellor i cili mundeson karikimin kudo. Frekuenca:150Hz - 20KHz Koha e karikimit: 3 ore Koha e perdorimit: 3-4 ore Ndjeshmeria: 90db±5db Fuqia e boksit: 5W x 2 I disponueshem ne ngjyre te kuqe dhe blu. Permasat : 22.7 x 7.5 x 7.7cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92650

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG-176, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete, rezistent ndaj ujit. Kapaciteti i baterise: 1200mAH Suporton: Bluetooth 5.0 / RADIO / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB Lidhje wireless deri ne 10 metra. I pajisur me panel diellor i cili mundeson karikimin kudo. Frekuenca:150Hz - 20KHz Koha e karikimit: 3 ore Koha e perdorimit: 3-4 ore Ndjeshmeria: 90db±5db Fuqia e boksit: 5W x 2 I disponueshem ne ngjyre te kuqe dhe blu. Permasat : 22.7 x 7.5 x 7.7cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.