;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth Modeli: TG109, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete. I projektuar me super bass, me te cilin mund te degjoni muziken e preferuar duke e lidhur me Bluetooth deri ne 10 metra distance; Ka vend per karten Micro SD, USB Flash Drive, AUX. Lidhet ne pak sekonda me pajisjet tuaja duke perfshire: iPhone, iPad, iPod, Samsung, Kindle, Smartphone, Tablet. Mund te vendosni audio/muzike nga laptopi, kompjuteri dhe pajisje jo-Bluetooth duke perdorur kabllo audio 3,5 mm/ fole AUX-I. Ndjeshmeria: 95dB Kapaciteti i baterise: 1200mAh Frekuenca: 50Hz-20KHz Permasat: 21.9 x 8.8 x 8.8cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92649

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth Modeli: TG109, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete. I projektuar me super bass, me te cilin mund te degjoni muziken e preferuar duke e lidhur me Bluetooth deri ne 10 metra distance; Ka vend per karten Micro SD, USB Flash Drive, AUX. Lidhet ne pak sekonda me pajisjet tuaja duke perfshire: iPhone, iPad, iPod, Samsung, Kindle, Smartphone, Tablet. Mund te vendosni audio/muzike nga laptopi, kompjuteri dhe pajisje jo-Bluetooth duke perdorur kabllo audio 3,5 mm/ fole AUX-I. Ndjeshmeria: 95dB Kapaciteti i baterise: 1200mAh Frekuenca: 50Hz-20KHz Permasat: 21.9 x 8.8 x 8.8cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.