;

Skanues Barkodesh

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Lexues barkodesh dhe QR Code OCOM Modeli: OCBS-T103, perfekt per te skanuar pagesat elektronike ne desktop. Me perputhshmeri te larte me barkodin 1D.Vjen me nje dizajn teper elegant dhe kompakt. Rezolucioni: 5mil Lexon me shpejtesi barkode te ndryshme dhe eshte i pershtatshem me sistemet :Microsoft Windows /linux /Android /IOS /MacOS.Thellesia e skanimit: 0~21.6cm Shpejtesia e skanimit: 1500/sek Mundeson dekodimin e harduerit 32bit me performance te larte dhe 20 linja skanimi ne pese drejtime.
Sasia
Raporto

Kodi: #92572

Kategori:Elektronika, It, Skaner

Kontakt

Shperndaje

Lexues barkodesh dhe QR Code OCOM Modeli: OCBS-T103, perfekt per te skanuar pagesat elektronike ne desktop. Me perputhshmeri te larte me barkodin 1D.Vjen me nje dizajn teper elegant dhe kompakt. Rezolucioni: 5mil Lexon me shpejtesi barkode te ndryshme dhe eshte i pershtatshem me sistemet :Microsoft Windows /linux /Android /IOS /MacOS.Thellesia e skanimit: 0~21.6cm Shpejtesia e skanimit: 1500/sek Mundeson dekodimin e harduerit 32bit me performance te larte dhe 20 linja skanimi ne pese drejtime.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.