;

Tende Kampingu

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Tende kampingu, e pershtashme per 4 persona, teper e lehte per tu vendosur dhe çmontuar, Ideale per kampe dhe aktivitete te ndryshme ne natyre. Vjen ne nje pakete te vogel Dimensioni: 200 x 200 x 135 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tende kampingu, e pershtashme per 4 persona, teper e lehte per tu vendosur dhe çmontuar, Ideale per kampe dhe aktivitete te ndryshme ne natyre. Vjen ne nje pakete te vogel Dimensioni: 200 x 200 x 135 cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.