;

Tende Kampingu

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Tende kampingu e pershtashme per 3 persona, Teper e lehte per tu vendosur dhe çmontuar brenda 1 minuti, perfekte per kampe dhe aktivitete ne natyre, Material poliester rezistente ndaj shiut, Vjen ne nje cante te vogel, Dimensioni: 200 x 150 x 110cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tende kampingu e pershtashme per 3 persona, Teper e lehte per tu vendosur dhe çmontuar brenda 1 minuti, perfekte per kampe dhe aktivitete ne natyre, Material poliester rezistente ndaj shiut, Vjen ne nje cante te vogel, Dimensioni: 200 x 150 x 110cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.