;

Lekundese Me Varje

(0 Vleresime)

29,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Lekundese me varje, per ju qe doni te kaloni minuta relaksi dhe qetesie kudo ndodheni, Me nje dizanj elegant qe i pershtatet cdo ambienti, Ndertuar nga material hekuri nderthurur me celik rezistent, Vjen se bashku me jasteket per tu mbeshtetur per me shume komoditet dhe rehatine tuaj, Ideal teksa lexoni libra, degjoni muzike apo navigoni ne tabletin tuaj. Diametri i koshit: 130cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Lekundese me varje, per ju qe doni te kaloni minuta relaksi dhe qetesie kudo ndodheni, Me nje dizanj elegant qe i pershtatet cdo ambienti, Ndertuar nga material hekuri nderthurur me celik rezistent, Vjen se bashku me jasteket per tu mbeshtetur per me shume komoditet dhe rehatine tuaj, Ideal teksa lexoni libra, degjoni muzike apo navigoni ne tabletin tuaj. Diametri i koshit: 130cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.