;

Ftohes ajri

(0 Vleresime)

11,990 Lekë 14,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ftohes ajri; Modeli: KFC-806 BL; Ftohesi elektrik qe i rikthen dhomes freskine; Funksionon me telekomande; Me tre nivele shpejtesie: e ulet, e mesme dhe e larte; Me rezervuar te ujit 4 liter duke mos lejuar tharjen e ajrit; Kohëmatësi: 7.5 orë; Tensioni:220V; Fuqia: 80W.
Sasia
Raporto

Kodi: #92496

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ftohes ajri; Modeli: KFC-806 BL; Ftohesi elektrik qe i rikthen dhomes freskine; Funksionon me telekomande; Me tre nivele shpejtesie: e ulet, e mesme dhe e larte; Me rezervuar te ujit 4 liter duke mos lejuar tharjen e ajrit; Kohëmatësi: 7.5 orë; Tensioni:220V; Fuqia: 80W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.