;

Kosh Organizues Lodrash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Kosh organizues lodrash, zgjidhja perfekte per te shpetuar nga lodrat e shumta neper shtepi. Vjen me nje dizajn teper te kendshem dhe terheqes per femijen tuaj.Permasat: 35cm x 35cm x 40 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosh organizues lodrash, zgjidhja perfekte per te shpetuar nga lodrat e shumta neper shtepi. Vjen me nje dizajn teper te kendshem dhe terheqes per femijen tuaj.Permasat: 35cm x 35cm x 40 cm

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.