;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth Awei Modeli: A996BL, me nje dizajn teper elegant te palosshem ne ngjyre te zeze, bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, mund te lidhen me pothuajse çdo pajisje me version Bluetoothi 5.0 Me mikrofon te integruar dhe buton qe ju lejon tju pergjigjeni edhe telefonatave. Ka vend per karte SD, gjithashtu mund te lidhet me porte AUX. Distanca e transmetimit: 10 m Koha e telefonatave:10 ore Koha e karikimit: 2 ore Koha e lojes: 16 ore Kapaciteti i baterise: 300mAh Permasat: 20 x 7.6 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92375

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth Awei Modeli: A996BL, me nje dizajn teper elegant te palosshem ne ngjyre te zeze, bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, mund te lidhen me pothuajse çdo pajisje me version Bluetoothi 5.0 Me mikrofon te integruar dhe buton qe ju lejon tju pergjigjeni edhe telefonatave. Ka vend per karte SD, gjithashtu mund te lidhet me porte AUX. Distanca e transmetimit: 10 m Koha e telefonatave:10 ore Koha e karikimit: 2 ore Koha e lojes: 16 ore Kapaciteti i baterise: 300mAh Permasat: 20 x 7.6 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.