;

Mikrofon me Wireless

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mikrofon me wireless Modeli: K8, kaq i vecante vjen me nje dizajn teper elegant, te cilin mund ta mbani ne dore apo ta kapni fale kapeses qe ndodhet ne pjesen e pasme te tij. I pajisur me chip te integruar per reduktimin e zhurmave, me densitet dhe ndjeshmeri te larte. Perfekt per intervista, vlog, live video etj. Koha e punes: 5 ore Bateria e integruar 75 mAh Frekuenca: 2.4 GHZ Tensioni i hyrjes: DC4.8-5.4V Porta e karikimit per Lightning/per Type-C Kapaciteti i baterise: 80mAh Distanca e transmetimit: 8 m pengese, 20 m Frekuenca: 2.4 GHZ Tensioni i hyrjes: DC4.8-5.4V Porta e karikimit për Lightning/per Type-C Kapaciteti i baterise: 80mAh Distanca e transmetimit: 8 m me pengesa, 20 m pa pengesa Permasat: 62 x 23 x 28mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92349

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mikrofon me wireless Modeli: K8, kaq i vecante vjen me nje dizajn teper elegant, te cilin mund ta mbani ne dore apo ta kapni fale kapeses qe ndodhet ne pjesen e pasme te tij. I pajisur me chip te integruar per reduktimin e zhurmave, me densitet dhe ndjeshmeri te larte. Perfekt per intervista, vlog, live video etj. Koha e punes: 5 ore Bateria e integruar 75 mAh Frekuenca: 2.4 GHZ Tensioni i hyrjes: DC4.8-5.4V Porta e karikimit per Lightning/per Type-C Kapaciteti i baterise: 80mAh Distanca e transmetimit: 8 m pengese, 20 m Frekuenca: 2.4 GHZ Tensioni i hyrjes: DC4.8-5.4V Porta e karikimit për Lightning/per Type-C Kapaciteti i baterise: 80mAh Distanca e transmetimit: 8 m me pengesa, 20 m pa pengesa Permasat: 62 x 23 x 28mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.